2017 ‘nin En Çok Satan 10 Kehribar Kolyesi

İsminden sıkça bahsettiren kehribar kolye artık şifası yönünden daha ziyade zarafetinden bahsedilmemektedir. Artık ülkemizde doğal taş takılar yaygınlaşmaya başlamıştır bu takıların ise en başta geleni kehribar kolye. Binlerce müşterimizden ve dünya üzerinde kehribar kolye satan firmalardan edindiğimiz istatistiklere göre işte 2017 ‘ nin en çok satan kehribar kolyeleri.

Kehribar kolye 10 ;

Kehribar Kolye
Kehribar Kolye – 10

Kehribar Kolye – 10 ürününü özel siparişle tasarlayıp müşterilerimize sunmaktayız. Bu kehribar kolye özel balo ve davetlerde giyinmeye uygun bir üründür. Bu kehribar kolye yaklaşık 700 gram orijinal Baltık kehribar içermektedir. Vişne rengi kehribardan oluşturulmuştur. Konyak rengini isteyen müşterilerimiz de bulunmaktadır.

 

Kehribar Kolye – 9;

 

Kehribar Kolye
Kehribar-Kolye-9

Bu kehribar kolye en çok tercih edilenler arasındadır. Renginden dolayı özellikle yaz aylarında kullanılan bu ürün çok fazla müşterimiz tarafından sipariş verilmiştir. www.takikehribar.com olarak Türkiye’deki en büyük kehribar mücevher markasıyız ve lüks kehribar kolyeler üretmekteyiz. Özel istek üzerine ürettiklerimizden burada sadece 10 tanesini paylaşacağız. Süt rengi yukarıdaki kehribar kolye özellikle hem abiye , hem de spor elbiselerle giyebileceğiniz spor şık bir kehribar kolye çeşitimizdir.

Kehribar Kolye – 8;

Kehribar Kolye
Kehribar Kolye-8

Kehribar kolye – 8 ürünü de en çok satanlar arasındadır. Özel üretim olan kehribar kolye spor ve klasik kıyafetlerle takılınabilir. Kehribarın en göz alıcı renklerinden biriside yeşil rengidir. Kehribarın 256 tonundan birisidir. Kafes tipi takıdır ve buda ancak özel sipariş alınarak yapılmaktadır.

Kehribar Kolye – 7;

Kehribar Kolye
Kehribar Kolye – 7

Damla model kehribar kolye sadeliğiyle genelde spor kıyafetlerle kullanılmaktadır. Zarif bir kehribar kolye olmakla beraber özel deri zinciri vardır.

 

Kehribar Kolye – 6;

Kehribar Kolye
Kehribar Kolye – 6

Konyak rengi kehribar kolyedir ve bağımsızlık temalı kehribar kolyedir. Özel üretim seridir. Spor kıyafetlerle takılmaya müsaittir. Püskülü özel organik ipten yapılmıştır. En bilindik Kehribar rengidir.

 

Kehribar Kolye – 5;

Kehribar Kolye
Kehribar Kolye – 5

Çok satan kehribar kolyelerde 5. sırada “rengarenk gök kuşağı ” kehribar kolyemiz bulunmaktadır. Özel üretim değil stoklarda mevcuttur.  Spor ve klasik elbiselerde kullanılabilir. Farklı kesimlerde kehribar taşları kolyede mevcuttur.

Kehribar Kolye – 4;

Kehribar Kolye
Kehribar Kolye – 4

Aura koleksiyonu kehribar kolye bu sene çok ciddi şekilde fazla satmıştır. Su berraklığını anlatan ve bir aurayı dalgalanmayı anlatan şekli vardır. Genelde spor kıyafetlerle kullanılmaktadır.

Kehribar Kolye -3;

Kehribar Kolye
Kehribar Kolye – 3

Kafes tipi kehribar kolyedir. En çok satanlar sırasında üçüncü sıradadır. Kehribar harici tüm materyal altından oluşmuştur. Özel üretimdir.

 

Kehribar Kolye – 2;

Kehribar Kolye
Kehribar Kolye – 2

Kehribar Kolye içerisinde en sade fakat en çok tercih edilenlerin başında geliyor. İçerisindeki fosillerden kaynaklı hayli pahalı bir mücevherdir. Kehribar kolyenin sade görünümlü devidir.

Kehribar Kolye -1;

Kehribar Kolye
Kehribar Kolye – 1

Evet en başta olan ve en çok satan ürün pırlanta sarmalı kehribar kolyedir. Altın ve pırlantadan üretilmiş bir mücevhredir.

 

 

Sizce hangi kehribar kolye sizin seçimlerinizi yorum kısmına yazabilirsiniz?

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Başa dön tuşu