Bebekler De İştahsızlık,Diş Çıkarma Süreci Ve Kehribar Bebek diş Kolyesi

Bebeğim neden iştahsız?

Bebeklerde diş çıkarırken iştahsızlık olur mu?

Kehribar Bebek Diş Kolyesi nin faydaları?

Bu soruların cevaplarını bu yazımızda vereceğiz.

Esasında bebeklerde iştahsızlığın envai çeşit sebepleri vardır.Bebeğin hasta olması,bebeğin stresli olması,psikolojik sebepler ve bebeğin diş çıkarma döneminde olması.İşin kötü yanı iştahsızlık bebeklerde alışkanlık haline geldiğinde okul çağına kadar devam etmektedir.Hiç şüphesiz nu sebeplerden en sık görüleni diş çıkarma sürecinde oluşan iştahsızlık.Kehribar Bebek Diş Kolyesi bu noktada son zamanlarda en büyük yardımcısı olmakta annelerin.

Bebeklerde iştahsızlık anneleri çok üzmekte ve zorlamaktadır.Bebekler de diş çıkarma döneminde bebeklerin ağızın yapısı değiştiği için bebekler bu dönemde iştahsızdırlar.Bu nedenle anneler doktor tavsiyesiyle diş jeli,diş kaşıyıcı vesaire yöntemlere başvururlar.Fakat bu yöntemlerin hemen hepsi kimyasal madde içermekte ve çok hassas olan bebeklere zarar vermektedir.

Bebek diş çıkarma ve patlatmanın sancısıyla hiçbir şekilde beslenememkte veya yediklerini kısa sürede kusmaktadır.Bu durum hem anneyi hemde bebeği strese sokmakta ve iştahsızlığın bir diğer sebebi olan streside beraberinde getirmekte.Her anne diş çıkarma döneminde bebeklerinin zayıfladığına kilo almadığına şahit olmuştur.

Bebeklerde İştahsızlık Ve Kehribar Bebek Diş Kolyesi

Bu noktada imdadımıza kehribar bebek diş kolyesi yetişmektedir.Son zamanların modası kehribar bebek diş kolyesi bebeklerde diş çıkarma huysuzluklarına çözüm olarak sunulan en doğal yöntemdir.Diğer kimyasal ve doğal olmayan çözümlere en hassas dönemlerinde bebeklerini yanaştırmak istemeyen anneler ve babalar bu problemle baş edebilmek için kehribar bebek diş kolyesi almakta ve uzun yıllar kullanmaktalar.

bebek-diş-kolyesi

 

 

Kehribar Bebek Diş Kolyesinin Nasıl Faydalı Oluyor?

  • Kehribar bebek diş kolyesi diş çıkarırken oluşan sancıları doğal bir şekilde hafifleterek bebeklerin huysuzluklarını azaltmaktadır.
  • Kehribar bebek diş kolyesinin içerisinde bulunan doğal yağ ve asitler vücutla temas ettiğinde zamanla doğal bir ağrı kesici etkisi yaratır ve buda bebeğin diş çıkarma döneminde daha ağrısız dolayısıylada stressiz bir şekilde geçirmesini sağlar.Sonuç olarak bebek ağrısız ve stressiz bir durumda rahatça beslenebilmektedir.
  • Kehribar manyetik etkisinden dolayı vücutta metabolizmanın düzenli çalışmasını sağlar.
  • Aynı zamanda Kehribar bebek diş kolyesi bebeklerde salyayı azaltır.
  • Kehribar bebek diş kolyesi sol bileğe takıldığında stres azaltıcı bir etkiye sahiptir.

Kehribar kolyenin farklı renk ve şekilleri farklı bir etki göstermez.

kehribar-kolye.jpg

 

En değerli varlığımız olan çocuklarımızı alternatif bir doğal yöntem olan kehribar bebek diş kolyesi yöntemine artık ebeveynlerin birçoğu sıcak bakmaktadır.Kehribar bebek diş kolyesi alırken dikkat edilmesi gereken hususlar vadır bunu blog yazımızdan görebilirsiniz.

 

Sonuç olarak Kehribar Bebek Diş Kolyesi bebeklerin diş çıkarma dönemlerinde oluşan iştahsızlık problemi için şuan bulunan en doğal yöntemdir çünkü kehribar bebek diş kolyesi ağaç reçinesinden oluşmuş tamamen doğal bir maddedir.Bilinen hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır.Ebeveynler Rahatlıkla kullanabilirler.

 

takikehribar ailesi …

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu