Erkekler İçin Kehribar Kolye Yok Mu?

Kehribar kolye sadece annelere ve bebeklere has bir takı türü değildir. Babalar da kehribar kolyenin nimetlerinden faydalanabilirler. Kehribar diş kolyesi olarak aratıldığında sadece bebekler için bir takı türüymüş gibi algılanabilir. Kehribar anne kolye diye aratıldığında ise sadece anneler için bir kehribar takı ürünüymüş gibi algılanabilir. Kehribar kolye, bebeklerde kehribar diş kolyesi olarak kullanıldığı ve anneler de kehribar anne olarak kullanıldığı gibi babalarda da kehribar kolye olarak kullanılmaktadır. Birbirinde güzel ve otantik kehribar kolye modelleri www.takikehribar.com adresinde babalarımızı beklemektedir.

Babalar İçin Kehribar Kolye

Kehribar Kolye
Kehribar Kolye

Gördüğünüz kehribar kolye esasında unisex bir kehribar kolye modelidir. Ancak kehribar diş kolyesi olarak kullanıldığında da erkek bebekler için daha çok tercih edilmektedir. Bayanlarda bu modeli tercih etmekte. Dediğimiz gibi erkekler için daha çok tercih sebebidir bu model kehribar kolye.

Gördüğünüz kehribar kolye vişne rengindedir. Klasik kehribar kolye modellerinde erkeklerin en çok tercih ettiği kehribar kolye modelidir. Barok tarzı kesim şekline sahiptir.  Kehribar kolyenin nadir bulunan renkleri arasındadır. Türkiye’nin en büyük kehribar tedarikçisi olan www.takikehribar.com adresinde bu kehribar kolye ve bir çok kehribar kolye erkek modelleri mevcuttur.

Erkekler için başka kehribar kolye çeşitleri de mevcuttur. Bu kehribar kolyeler özellikle bambu ağacıyla oluşturulmuş . Ağaç kehribar kolye olarak veya bambu kehribar kolye olarak geçmektedir.

Kehribar Kolye
Kehribar Kolye

Görüldüğü üzere daha otantik ve doğal görünümlü bu kehribar kolyeler erkekler tarafından çok yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Odun olan kısmı bambu ağacından yapıldığı için bambu kehribar kolye olarak da geçmektedir. Genelde bayanlarımız bebeklerine kehribar diş kolyesi alırken kendilerine de almaktadırlar. Ancak her zaman ki gibi fedakar babalar unutulmaktadır. Kehribar kolye modeli bile erkekler için çok azdır.

Az  olmasına rağmen çok şık ve farklı kehribar kolye modelleri var erkeklerimiz için. Bunlara en güzel örneklerden biri ham yeşil kehribar kolye modelimizdir.

Kehribar Kolye
Kehribar Kolye

Evet doğallığıyla erkeklerimize karizma katacak ham yeşil kehribar kolye modeli. Kehribar kolyenin zannediyorum en nadir rastlanan rengi ve modelidir. Yeşil kehribar kolye çok zor bulunan bir renktir. Dünyada yalnızca Litvanya ve Rusya’da bulunmaktadır. Tesbih taneleri gibi arpa kesim veya kütük kesim kehribar kolyedir.

 

Evet bu yazımızdaki en son kehribar kolye modelimize gelelim sıra. Doğayı seven, orman ile iç içe olan baylarımız için gelen kehribar kolyemizin ismi amazon kehribar kolye.

Kehribar Kolye
Kehribar Kolye

Evet şekilde görüldüğü üzere çok orjinal bir kehribar kolye modelimizdir. Amazon kehribar kolye olması amazonlar da yaşayan insanların kullandığı takılara benzemesidir. Bu model ise erkekler de spor giyim seven baylarımız için uygundur.

Artık erkekler için de kehribar kolye yok demesin “takı kehribar” varken ne erkeklerimiz,ne bayanlarımız ne de kehribar diş kolyesi bekleyen bebeklerimiz mahrum kalacak. Bütün kehribar kolye çeşitlerimizle takı sektörüne yön vermekteyiz. Ve doğal takı tarzıyla, takı anlayışını değiştirmekteyiz.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu