Kehribar Bebek Diş Kolyesinde Sertifikanın Önemi

Kehribar taşı sahtesi üretilmesi en kolay olan taşlardan biridir.Aynı zamanda pahalı ve değerli taşlar kategorisine de girince piyasada sahtesine hayli rastlanmaktadır.Dolayısıyla ham maddesi kehribar olan kehribar bebek diş kolyesinin de güvenilir olması zorlaşmaktadır.Peki güvenilir kehribar nasıl tedarik edilir?

Sertifikalı Kehribar Bebek Diş Kolyesi;

Nedir sertifikalı kehribar bebek diş kolyesi?

Kehribar bebek diş  kolyesiyle Türkiye’ye sertifikalı kehribar kavramını getiren www.takikehribar.com dur. Uzun yıllardır uluslararası  camiada kehribar için uluslararası kehribar derneğinden kehribar mücevherat işiyle uğraşan yurt dışındaki dostlarımız almakta ve sertifikalı ürün satmaktadır. Biz ise ilk defa Türkiye ‘ye bu kavramı getirdik. Uluslararası kehribar derneğinden aldığımız sertifikalar ürünlerimizle birlikte müşterilerimize göndermekteyiz. Uluslararası kehribar derneğine ait olan laboratuvara kehribar bebek diş kolyelerimizin hepsini teker teker bilimsel analiz ve incelemesinin bitirilmesini müteakip ürünlerimizi almaktayız.

Dolayısıyla bağımsız bir kuruluştan kehribar bebek diş kolyelerimizin hepsinin teker teker yüzde yüz Baltık kehribarı olduğunu onaylatmaktayız.

Bu sertifikayı aldıktan sonra acaba kehribar bebek diş kolyem sahte mi yoksa gerçekten kehribar mı?

Kehribar bebek diş kolye acaba sıkma kehribar mı yoksa Baltık kehribarı mı?

Bu ve bunun gibi soruları artık düşünmenize gerek yoktur.Çünkü kehribar bebek diş kolyesi sertifikası aldığınız kehribarın yüzde yüz Baltık kehribarı olduğunu garanti eder.Her ürünün üzerinde o ürüne ait bir sertifika numarası vardır.Bu numarayla uluslararası kehribar derneğini aradığınızda size kehribar bebek diş kolyesi sertifikasıyla ilgili bilgi verecektir.

Kehribar-Kullanımı-225x225

Kehribar bebek diş kolyesinin ham maddesinin özellikle Baltık kehribarı olmasına azami dikkat edin.Aldığınız kehribar bebek diş kolyesi kehribar olabilir fakat bu konuda tercih Baltık kehribarı olmalı çünkü Baltık kehribarı içerisinde en fazla süksinik asit oranına sahip olan kehribar türüdür.

Tüm saydığımız bu sebeplerden dolayı kehribar bebek diş kolyenizi sertfikalı almanızı öneriyoruz. Takı Kehribar ailesi olarak biz kehribar bebek diş kolyesi dahil tüm ürünlerimizi sertifikalı olarak satmaktayız.Sertifikasız bir kehribar bebek diş kolyesini kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu