Kehribar Kolye Faydaları; Tiroid Hastalığı

Kehribar kolye sadece bebekler için faydalı değildir. Kehribar kolye ülkemizde kehribar diş kolyesi,bebek diş kolyesi,kehribar bebek diş kolyesi, olarak bilinmektedir. Yalnızca bebeklerin diş çıkarma sürecinde faydalı olacağı düşünülmektedir. Ancak gerçek bu değildir kehribar kolyenin bir çok faydası vardır ve bunlar arasında en belirgin olanlarından biriside Tiroid hastalığıdır.

 

Tiroid bezi boynumuzda bulunan ve temel olarak metabolizma çalışma düzenini sağlayan bez olarak bilinir. Kehribar kolye gerçekten tiroide iyi gelmektemidir yoksa bir hipnoz mu bugün ki yazımızda bunu irdeleyeceğiz.

Tiroid hastalığının belirtileri;

 1. Yorgunluk ve uykusuzluk,
 2. Kilo almak verememek veya kilo vermek alamamak.
 3. Ruh halinin sürekli değişimi.
 4. Bağırsakların düzenli çalışmaması kabızlık vs.
 5. Düzensiz adet sıklıkları.

Tiroid hastalığının belirtilerinden bazıları saydıklarımızdır. Hayatı insana çekilmez hale getiren bir hastalıktır ve kalıcı bir tedavisi olmadığından dolayı ömür boyu ilaç tedavisi görmek mecburiyetindedir tiroid hastaları. Peki Kehribar Kolye titoide nasıl fayda sağlamaktadır.

 

Kehribar kolyenin tiroide faydaları;

 1. Kehribar kolye bir fosildir yani organik bir maddedir. İçerisinde minerallerin yanında organik bileşenlerde bulunur.
 2. İçerisinden bulunan bir çok doğal yağların yanında en önemlisi “Süksinit Asittir” .
 3. Kehribar kolye süksinik asiti içerisinde doğal olarak bulundurması bakımında doğada çok ayrı bir yeri bulunmaktadır.
 4. Kehribar kolyenin bu özelliğini keşfeden eski çağlardaki hekimler kehribar kolyeyi bir çok hastalığın ve özellikle ağrının giderilmesinde kullanmışlardır.
 5. Researchgate vb. bilimsel makalelerin yayınlandığı adreste kehribar maddesinin içerisinde bulunan süksinik asit ve tiroit hastalığının, bağlantısını bilimsel yönden araştıran bir çok bilim insanı vardır.
 6. Bu bilimsel makaleler ve çalışmalarda tiroid hastalığının tedavisinde en doğal yöntemin kehribar kolye kullanmak olduğunu ifade eden çeşitli açıklamalara rastlamak mümkündür.
 7. Kehribar kolye tiroid hastalığı için yardımcı bir tedavi yöntemidir. Ve bu hastalığın etkilerini ciddi şekilde hafifletir.
kehribar kolye
Tiroid belirtileri

 

 

Kehribar kolye kullananlar ve yorumları;

Aydın nazillide bulunan mağazamıza gelen kehribar kolye kullanıcılarından bir insan . Bebeği için bir kehribar kolye almak istemiş ve muhabbete başlamıştır. Tiroid hastalığına müptela olmuş bu hanımefendi arkadaşımızın yönlendirmesiyle bir tanede kendisine kehribar kolye almış ve bir ay sonra tekrar geldiğinde iyi dileklerini ve dualarını bize iletmiştir. Bu hastalığın yukarıda belirttiğimiz belirtilerinden çoğunu yaşayan hanımefendi  kehribar kolye kullandıktan sonra hemen hemen bütün belirtilerin hafiflediğini söylemiştir.

Tavsiye üzerine bir çok kişi kehribar kolye almış ve bu rahatsız edici belirtileri hafifletmiş ilaç kullanımı azaltmıştır. Doktor tavsiyesiyle gelip alan müşterilerimizde bulunmakta ve çok olumlu sonuçlar almaktalar.

Kehribar kolyenin içerisindeki maddeler, mineraller, vitaminler ve kehribar taşının elektro manyetik düzenleyici olması sebebiyle sadece kehribar diş kolyesi olarak değil bir çok hastalığa karşı etkilerinin var olduğu bilimsel bir gerçekliktir aynı zamanda tecrübe edilen bir gerçekliktir.

 

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Başa dön tuşu