Kehribar Kolye Kullanan 10 Anne

Kehribar Kolye Kullananlar;

Zannediyorum artık herkes kehribar kolye kullanan birileriyle karşılaşmıştır. Metrobüs ,metro ,alışveriş merkezi gibi kalabalıklar arasında biraz gözlem yaptığınız da bebeklerde ve annelerde kehribar kolyeleri görmek mümkündür.

Şimdi bizden kehribar kolye alan müşterilerimizden bazılarının bizimle paylaştığı güzel mesajlarını paylaşmak istiyoruz;

İnci Ulusoy;

Merhaba takikehribar,

Kehribar kolyelerimizi kullanmaya başladık.Çok memnunum çocuğumun salyası neredeyse yok denecek kadar az. Bir tane dişi çıktı bile ağrısız sızısız.Teşekkürler.

 

Gizem Polat;

Takikehribaaaarrrrrrr! Daha önce neredeydiniz kehribar kolyeyi aldığımdan beri rahat uyuyabiliyoruz. Kendim içinde alacağım bir tane çok teşekkürler ediyorum.

Zeynep Kocabıçak;

Merhabalar,

Kehribar kolyenizi 1 aydır kullanıyorum dişini çıkardı bebeğim. İnşallah diğer dişlerde bunun gibi sorunsuz patlar. Kehribar kolye için çok teşekkür ederiz miniğim çok mutlu artık çok alamadığı için mamasını da rahat yiyebiliyor. İştahsızlıkta kalktı ortadan. Doktoruma da çok teşekkür ettim o tavsiye etmişti.Tekrardan teşekkürler.

Nuran Apsala;

Merhaba,

Kehribar kolyeler elimize ulaştı sertifikaları da var hatta laboratuvardan kontrol ettirdik bir sorunla karşılaşmadık. Kehribar kolyeleri yaklaşık bir haftadır kullanıyoruz uykusuz gecelerim geride kaldı diyebilirim size ne kadar dua etsem azdır inanılmaz bir şey bu gerçekten bu kadar faydalı olabileceğine inanmıyordum arkadaşım faydasını görmezsin boşuna alma dedi son anda karar verip aldım kehribar kolyeyi iyi ki almışım.Çok teşekkürler “takikehribar”.

Elif Mermer;

Kehribar kolyelerinizi kullanıyoruz ve çok memnunuz ben kendimde migren için almak istiyorum. Eğer bebeğim için iyi gelmeseydi almayacaktım kehribar kolyeyi gerçekten. Umarım migren içinde faydalı olur.

Aysel Ceylan;

takikehribar, kehribar kolye aldığımda çok şüphelerim vardı bu parayı inci boncuğa mı vereceğim diyordum sonra sonra bebişimde etkilerini gördükçe aldığım için hem kendimi hem sizi kutluyorum:D Sizi ve çocuğumu ve kehribar kolyeyi çok seviyorum.

Kehribar-bebek-diş-kolyesi-

Gamze Koç;

takikehribar ailesine çok teşekkür ediyorum. Kehribar kolyenin paketi ve kendisi çok güzeldi alırken çok şüphelindim eşimde çok karşı çıkmıştı ama şimdi eşimde bende çok mutluyuz geceleri daha rahat uyuyabildiğimiz için. Dişleri sorunsuz şekilde patladı.

Kehribar-Kolye-Bebek-İçin

Büşra Ocak;

Merhabalar,

Zannediyorum kehribar kolye alanlar arasında en şanslı benim. İkiz çocuklarım var ve herkesin yaşadığı sıkıntıyı iki kat fazla yaşıyordum.Uykusuz geceler,sürekli kusmalar,ağlamalar vesaire vesaire neyse çok bahsetmek hatırlamak istemiyorum kehribar kolye kullandıktan sonra bütün bu problemlerim bir nebze rahatladı çok sağ olun takikehribar.

Güllü uludere;

Kehribar kolye çok pahalı demiştim ilk aldığımda fakat sonradan etkilerini görünce kendime ve eşime de aldım. Babalar için daha fazla çeşit getirirseniz sevinirim:)

Züleyha Güngör;

İki tane nur topu gibi oğlum var Samet ve Aliş isminde ikisinede kehribar kolye aldım küçük olan çok yaramazdı koparacak diye çok korktum fakat uzun zamandır kullanıyoruz bir sıkıntı yok çok şükür. Faydalarını gördük büyük olan artık daha az salya akıtıyor.

 

Evet annelerimizden gelen binlerce mail,mesaj teşekkür telefonlarından yalnızca burada 10 tanesini paylaşmak istedik ara ara kehribar kolyeyle ilgili bu tarz paylaşımlar yapmaya devam edeceğiz. Bizde sizlere teşekkür ediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Başa dön tuşu