Kehribar Kolye Kullanan Anneler-1

Kehribar Kolye kullanan anneler-1 yazı dizisi ilk defa www.takikehribar.com adresinde. Bu yazı serimiz de kehribar kolye kullanan annelerimizden özel istekle aldığımız yazıları sizinle paylaşmak istedik. Bu yazılar kehribar kolye almak isteyecek annelerimize de yardımcı olur kanaatindeyiz. Şimdi annemizin ağzından kehribar kolye alırken yaşadığı süreci dinleyelim;

 

Kehribar Kolye çok yeni bir kavram Türkiye’de bu sebepten ötürü çok ciddi araştırmam gerektiğini düşündüm. Esasında ben bir öğretmenim bu yüzden kehribar kolyeye biraz şüpheci yaklaştım. Nihayetinde araştırma sürecine başladım. Google kehribar kolye yazdığımda bir çok terim karşıma çıktı; kehribar kolye ucu , kehribar kolye faydaları , kehribar diş kolyesi işe yarıyor mu , kehribar kolye kullananlar kadınlar kulübü hatta erkekler için bile kehribar kolye erkek gibi anlamlı anlamsız bir çok tabirle karşılaştım. Öncelikle kehribar kolyenin faydalarının bilimsel olarak mantığıma yatmasını istedim.

Kehribar Kolye Faydaları;

Kehribar kolye araştırma aşamasını aslında bu sorunun cevabını bulduktan sonra büyük oranda tamamladım. bir çok bilgi yazıyordu internette bu konuyla ilgili bunlardan bazıları;

  • Kehribar Kolye içinde barındırdığı süksinik asit sayesinde bir çok ağrıya iyi geldiği.
  • Tabi süksinik asiti araştırdığımda halihazırda bir çok ilaç içerisinden kullanıldığını gördüm buda beni ikna etmeye yakınlaştırdı.
  • Kehribar Kolyenin bilhassa boyun bölgesindeki rahatsızlıklara(guatr,migren,diş ağrıları) iyi geldiğini ve vücut ile temas ettiğinde bir takım doğal maddeleri salınım yaptığını öğrendim. Bu maddeler vasıtasıyla kehribar kolye bir çok alerjik,gıcık veya ağrılı hastalıklarda tedavi yöntemi olarak kullanıldığını anladım.
  • Ve özellikle kehribar kolye bebek diş kolyesi olarakta kullanıldığını ve gelişmiş bir çok ülkenin çok uzun zamandır kehribar kolyeyi doğal bir tedavi yöntemi olarak kullandığını öğrendim.
Kehribar Kolye Bebeklerde Diş Çıkarma süresinde doğa tedavi unsurudur
Kehribar Kolye

 

Bütün bunları okuyunca ikna olacak gibiydim fakat aklıma gene “kehribar diş kolyesi işe yarıyor mu” sorusu takılıp duruyordu. Bunu da daha iyi anlayabilmek için bu konuda ki yorumlara baktım tabi ki bir bayan olarak kehribar bebek diş kolyesi kullananlar kadınlar kulübü vesaire gibi tabirlerle araştırma yaptığımda kehribar kolyeleri daha önce kullanmış ve etkisini görüp faydalanmış kişileri görmüş oldum.

En nihayetinde kehribar kolyenin hem faydalarını hemde kullananların yorumunu okuduğumda artık bir kolye almaya karar verdim. Fakat nasıl bir şey almalıydım.

Kehribar Kolye fiyatları;

Kehribar kolye alırken en çok dikkatimi çeken hususlardan biriside kehribar kolye fiyatlarıydı biraz pahalı gelmişti açıkçası fakat eğer çocuğumu rahatlatacaksa ve bende gece rahat uyuyabilecek isem o parayı vermeye değerdi. Kehribar kolye fiyatları değişiklik gösteriyordu fakat anladım ki kesim şekilleri , renkleri , yapım zorluğu gibi etkenler fiyatların değişkenliğinde rol oynuyor.

 

Kehribar Kolye bebeklere Çok yakışıyor
Kehribar Kolye

Neyse sonunda bir tane kehribar kolye aldım bebeğime kullandım eğer 3 gün içerisinde etkisini görmeseydim geri iade edecektim fakat daha ikinci günün sonunda bebeğimin gece sesini hiç duymadım ve üçüncü gün bir tane de kendime kehribar kolye aldım:). Hatta şimdi de bebeğime yaz elbiseleriyle giydirebileceğim bir kehribar kolye almak için www.takikehribar.com adresinden bir kehribar kolye bakıyorum. Çok teşekkür ediyorum kehribar kolye ile beni tanıştırdığınız için.

Sağlıcakla kalın “Takı Kehribar” ailesi…

 

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Başa dön tuşu