Kehribar kolye Kullanan Anneler-2

Kehribar kolye kullanan anneler yazı dizimizin birinci yazısını yazmıştık. Kehribar kolye kullanıp memnun kalan annelerimizin duygu ve düşüncelerini sizinle paylaşmak istedik.Umarım faydalı olur.

 

Nuran YİĞİT’in Kehribar Kolye Yorumu;

Merhaba “takı kehribar” biliyorum kehribar kolyeyi alırken size 0nlarca soru sorup sıkmıştım ama iyi ki sıkmışım çünkü bebeğime çok iyi geldi çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun kehribar kolye için.Çok mutsuzduk aile olarak huzursuzduk uyuyamıyorduk. Ama artık uyuyabiliyoruz.

 

Meltem KAVAK’ın Kehribar Kolye Yorumu;

Allah razı olsun gerçekten bebeğimin dişleri kehribar kolye sayesinde çok sorunsuz patladı. Ben daha diş çıkma evresinin hemen başında aldım. Hiçbir sorun yaşamadan dişlerimizi çıkardık. Şimdi büyük çocuğum kıskandı onun için de alacağım bir tane. Hatta kendim ve eşim için de alacağım kehribar kolyenin şifasına artık şüpheli bir gözle bakmıyorum.

Perihan TECER’in Kehribar Kolye Yorumu;

Kehribar kolyeyi artık herkese tavsiye ediyorum diş çıkarma sürecinde çocuğum çok iştahsızdı kilo kaybediyordu. Kehribar kolye aldım bebeğimin huysuzluğu gitti ve iştahı da eskisi gibi açılmaya başladı. Mahallede bütün arkadaşlarıma söyledim hepsi çeşitli problemleri için almayı düşünüyor kehribar kolyeyi.

Meryem YILMAZ’ın Kehribar Kolye Yorumu;

Merhaba “takı kehribar” size gerçekten çok minnettarım. Çok araştırdım güvenilir bir liman bulmak için kehribar kolyenin sahteleri çok üretiliyor diye okumuştum. Kehribar kolyeyi güvenilir yerden almak gerekir diye düşünüyorum. Bebeğime çok iyi geldi başta inanmıyordum fakat artık kehribar kolye mucizesine inanıyorum. Ben ve çocuğum çok rahatladık:)

Şükran KOCABIÇAK’ın Kehribar Kolye Yorumu;

Taşların şifasına inanıyordum da kehribar kolyenin bu kadar çabuk etki edeceğine ve bu kadar etkili olduğuna gerçekten inanmıyordum. Allah razı olsun bebeğimin salya akıtmaktan yanaklarında kızarıklar çatlaklar oluşmaya başlamıştı. Kehribar kolyeyi kullanmaya başlayınca salyaları azaldı sonrada kızarıklıklar geçti. Kehribar kolye bebeğime çok iyi geldi kendime de alacağım bir tane:)

Evet bugün ki yazımızın sonuna geldik. Kehribar kolyeyi kullanan anneler yazı dizisi devam edecek. Kehribar kolyenin faydalarından herkesin yararlanmasını istiyoruz. Kehribar kolye mucizesiyle herkes tanışsın istiyoruz. Doğal taşların şifalı yönüyle herkesi tanıştırmak istiyoruz. Sağlıcakla kalın.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Başa dön tuşu